Çalışma Arkadaşlarımız

Şerafettin ALTAY
Şerafettin ALTAY
Veteriner Hekim
İlk ve orta öğretimini Manisa’da bitiren hekimimiz Şerafettin ALTAY, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ne giriş hakkı kazanmış olup stajını yurt dışında Stara Zagora Trakia University’de tamamlamıştır.

İstanbul Avrupa yakasındaki hayvan hastaneleri, poliklinikleri ve kliniklerinde sekiz sene boyunca edindiği tecrübeyi Ümraniye Şerifali’deki Bugs Bunny Veteriner Kliniğinde minik dostlarımız ve hasta yakınları ile 7/24 paylaşmayı hedeflemiştir. Öğrenimlerine ek olarak güncel yayınlar ve kongreleri de takip ederek mesleki gelişimine devam etmektedir.
Orhan BEYHAN
Orhan BEYHAN
Veteriner Hekim
2008 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesine girişi ile mesleki eğitimine başlayan hekimimiz, stajını Makedonya Skopje Ss. Cryrill Methodious üniversitesinde tamamlamıştır.

İstanbul ve İzmir de pek çok klinikte ve poliklinikte edindiği tecrübeleri Bugs Bunny Veteriner Kliniği ile sizlerle paylaşacaktır.
SOSYAL MEDYA
Bugs Bunny Veteriner Kliniği Şerifali Mah. Münevver Sk. Sarissa Sitesi No:5-D Ümraniye / İstanbul 0216 771 1086 - 0552 455 2847 - bugsbunnyvet@gmail.com
Bizi Arayın